نحوه خرید

لطفاً قبل از خرید برنامه را دانلود کرده و استفاده کنید چنانچه نظر شما جلب شد سپس اقدام به خرید بفرمایید.

بهتراست قبل از خرید با پشتیبانی تماس گرفته و نیازهای خود را مطرح کنید تا همکاران ما شما را در انتخاب نسخه مناسب یاری کنند.

کاربران می‌توانند جهت خرید نرم افزار از طریق یکی از روش‌های زیر اقدام نمایند.

روش اول: مراجعه حضوری به یکی از فروشگاه‌های مجاز فروش و توزیع نرم‌افزار در سرتاسر کشور

این برنامه در سرتاسر کشور توزیع شده است و بسته های آن با رنگ‌های مجزا بصورت شیرینک شده در مراکز مجاز توزیع نرم افزار به فروش می رسد.

چنانچه از این طریق برنامه را تهیه می کنید حتماً به اطلاعات و موارد درج شده در پشت جعبه دقت کرده و موارد ذکر شده را با امکانات مورد نیاز خود مقایسه کنید.

حتماً فاکتور فروش را که شماره کد برنامه در آن درج گردیده است از فروشنده بخواهید. کد برنامه کنار جعبه به همراه قیمت درج گردیده است.

سریال برنامه روی کارت ضمانت برنامه که درون جعبه می باشد قرار دارد. در نگهداری این کد دقت فرمائید. درصورت مفقود یا مخدوش شدن کارت گارانتی راهی جز خرید مجدد نرم‌افزار نخواهید داشت.

روش دوم: خرید مستقیم از شرکت و واریز مبلغ به یکی از شماره حساب‌های درج شده دربرنامه

در این روش کاربر مبلغ نسخه مورد نظر خود را به حساب شرکت واریز کرده و شماره واریزی خود را به پنل اس ام اس برنامه ارسال می کند. بلافاصله یک شماره سریال برای شما ارسال خواهد شد و کاربر می تواند از طریق سایت و بصورت آنلاین برنامه خود را فعال کند.

*نکات:

چنانچه قبلاً یکی از نسخه‌های برنامه را خریداری کرده‌اید و می‌خواهید آن را ارتقاء دهید، نیازی به پرداخت مبلغ کامل نمی‌باشد. کافیست مبلغ اختلاف نسخه موجود و نسخه مورد نظر را به حساب شرکت واریز کرده و شماره فیش واریزی و شماره سریال برنامه جاری را به شماره پیامگیر ارسال کنید تا شماره سریال جدید در اختیار شما قرار گیرد.

نحوه فعالسازی برنامه در هر دو روش یکسان می‌باشد. توجه کنید که پس از فعالسازی، نوع نسخه به همراه قیمت به شما نمایش داده خواهد شد. لطفاً این اطلاعات را بدقت کنترل کنید.